szprotson napisał(a):

a jak przeczytaleś, że naszym trenerem od przygotowania motorycznego bedzie chłop z Hong Kong Kitchee S.C.
to jak sie czułeś?
Mam nadzieje ze potem patrząc na efekty pracy tego chłopa, doszło do Ciebie ze swiat pilkarski juz nie jest taki jak 20 lata temu i po za kilkoma europejskimi krajami to w pilke potrafi grać kazdy niezaleznie od tego czy jego zespol nazywa sie pegasus, jamamoto czy nintendo.
Smiechy zawsze będą, bo My Polacy mamy to do siebie ze uwazamy sie za Bóg wie kogo, a nie wolno zapominac ze przyszedł do ligi typ z 2 poziomu rozgrywek na Malcie i nie odstawał od Naszych Bogów.
|
Nesta najpierw chciał kogokolwiek za Cupiała, był największym fanem Meresińskiego a teraz chce aby TS sprzedawało Wisłę z powrotem Cupiałowi (którego chęć zakupu Wisły to plotka z twittera). Nie doszukuj się sensu w jego postach.
Poprawcie mnie, ale czy to przypadkiem nie z Chin wrócili do nas Mączyński czy Zachara (gdzie szału nie zrobili)? Nie tam odszedł nasz podstawowy stoper okienko temu? I testy napastnika z HK to kompromitacja?
Ogarnijcie się trochę.