Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77859
Stary 30.05.2017, 22:47
Miałem Pegasusa. Świetna zabawa jak na tamte czasy. Ale do rzeczy.

My teraz nie mamy napastnika w kadrze, a samych parodystów.

Brożek - jemu nie dałbym popilnować psa
Ondrasek - odkąd nie goli się na łyso to nie ma pilkarza. Jego jedynym atutem był agresywny wygląd
Zachara - no też pograł coś tam w Chinach. Ale lepszy Hiszpan z Chin niż Polak z Chin. Konrad Gołoś tylko w napadzie. Głowa w dół i yalla.

Ja tam nie widzę powodów do niepokoju. Będzie na pewno lepszy od wszystkich naszych aktualnych strajkerów.

Z resztą. Naszymi ostatnimi dobrymi napastnikami byli Genkov i Biton. Wierzę w nowego Amigo.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 30.05.2017 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując