bridgeburner napisał(a):

Ciekawe czy ten Hiszpan w ogole testowany jest bo wg artykulu z oficjalnej to ma "trenowac"
Moze przysluga jakas po znajomosci to tylko jest
|
Jednoczenie wrzucaja jego szeroki opis podkreślając że gral w rezerwach Barcy i 1 lidze Portugalskiej. Gdyby mial sobie tylko potrenowac to by nawet wzmianki nie bylo na stronie.
Inna sprawa, że zbyt wielkich oczekiwań wobec niego nie można mieć....