Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 30.05.2017, 16:59
kubad99 napisał(a):Wyświetl post
Bo Cupiał ma MOŻLIWOŚĆ wykupienia a nie obowiązek. W razie braku kupna, gdyby te ruchy przez TS nie zostały podjęte klub stoczyłby się na dno.


Nie, nie, nie.. TS nie musial ruszac z tematem autokaru, telewizji, Akademii, szukania większych sponsorów, znajdowania pilkarzy.. bo wystarczyloby oplacic jakaś tam kwotę, z kim się ugodzić byle tylko dostac licencje i o resztę się nie martwić. A skoro TS Wisla zatrudnia kumate osoby do zarządu z Sarapatą na czele z tym wszystkim ruszyli, zapie.rdalają każdego dnia, wylewa hektolitry potu to wniosek jest jeden - jest to działanie DŁUGOFALOWE i TS Wisla nie bierze w ogóle pod uwagę opcji powrotu Cupiala do Wisly (tym bardziej na zasadzie przejęcia bezcen)


Cytat:
D
No jeśli TS nie bierze w ogóle pod uwagę opcji powrotu, czyli tej mistycznej klauzuli, to... wciąż Wisła nie jest w dobrych rękach.

Wtedy jesteśmy w zajebistych rękach bo to oznaczaloby, że TS Wisla działąło w głową i się zabezpieczyło!


Tutaj chodzi o to, że taki Cupial czy ktos inny moze "powrócić" i od nowa inwstować w Wiśle ale NA ZASADACH TS WISLA!!! Bo jezeli Cupial mialby znow o wszystkim decydować to KAPLICA!!!

Cupial do Wisly moze wrócić, niepotrzebuje do tego żadnej klauzury. Ale tylko wtedy gdy ładnie poprosi władze TS Wisła o spotkanie i on zadecyduje czy Cupial ma biznes plan na Wisłę i czy warto mu powierzyć mniejszą cześć udziałów - przykładowo 49 % (Cupiał) i TS Wisła (51%)


Nie róbmy sobie jaj... Cupial zrobil duzo dla kliubu, ale facet o mały włos nie doprowadził do największej katastrofy naszego klubu w jej historii. I ktos tak nieodpowiedzialny nie moze sobie przejąc Wisłę ot tak. A tylko wtedy gdy wyda na to zgodę władza TS Wisła.
Ostatnio edytowane przez c. : 30.05.2017 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując