Martinus napisał(a):

Nie no, na prawdę trzeba mieć skrajne uprzedzenia żeby nie widzieć, że janekx konkretne dojścia ma. Wiadomo, że nie jest wszechwiedzacy i czasem się myli, ale bajkopisarzem także nie jest. A to, że część osób uznaje, że jak ktoś przekazuje niekorzystne, chociaż prawdziwe informacje, to nie warto go słuchać to już osobna kwestia.
Co do powrotu Cupiała. Jeśli miałby wrócić to nie po to by Wisła gniła w środku tabeli. Niemniej też mam nadzieję, że w bieżące funkcjonowanie klubu by nie ingerował.
|
Wiem że dojścia ma, pierwszy pisał np. o Skorży w Pogoni, ale nie jest nieomylny więc to że coś napisze nie znaczy że nie jest to bajka. Za czasów Jakuba spod Częstochowy pisał bzdury które brał prawdopodobnie od Citki, skąd wiadomo że teraz nie jest wprowadzany w błąd.
Ps.Nie twierdzę że nie jest coś na rzeczy z Cupiałem, pożyjemy zobaczymy. Do końca czerwca wszystko się wyjaśni.