Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 30.05.2017, 16:54
Zależy jak boss podejdzie do tematu. Jeśli marzenia o LM w Krakowie dalej nie dają mu spać po nocach, a gdy już wstanie po odbyciu krótkiego i płytkiego snu nie myśli o niczym innym, to mocno wierzę, że będzie chciał wspomóc Wisłę swoimi kablodolarami pozostając przy zarządzaniu ludzi z wizją. Gdyby wyłożył pieniądze na sensownie podpisane kontrakty młodych chłopaków z potencjałem, o których przy obecnych płacach wcale łatwo nam się nie zabiega, to nie mam żadnych ale. Mam nadzieję, że przez ostatnie zimy wróci do Wisły z dostatecznie chłodną głową i bez starych nawyków. Być może chce naprawić kompromitacje z Meresiem?
Odpowiedz cytując