Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1911
Stary 30.05.2017, 16:52
c. napisał(a):Wyświetl post
Ale wytlumaczcie mi jedno - po co w takim bądz razie TS Wisla splaca ogromne dlugi, które zostawila po sobie Telefonika, kołuje nowy autokar, szuka partnerow i sponsorów, rozsyla ludzi po europie w celu przyjrzenia sie zawodnikom, przedluza umowy z pilkarzami, wspomaga Akademię Pilkarską której Cupial byl zawsze przeciwnikiem, rusza z marketingiem, prowadzi telewizję klubową na YouTube itd itd....


..... skoro Cupial moze przyjsc za miesiąc i za bezcen odebrać klub TS-owi bo tak mówi jakaś tam klauzura (jezeli na prawdę takowa istniej) ? przecież to się logiki nie trzyma.
Bo Cupiał ma MOŻLIWOŚĆ wykupienia a nie obowiązek. W razie braku kupna, gdyby te ruchy przez TS nie zostały podjęte klub stoczyłby się na dno.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując