Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77853
Stary 30.05.2017, 11:09
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Co do Sadloka to w meczu z lechią grał na środkach przeciwbólowych - ma problem z nogą po zderzeniu z Jędrzejczykiem, więc może jednak lepiej wyleczyć kontuzję, niż na siłę grać w meczach o 5 miejsce.
Podejrzewam, że z Załuską problem polega nie tyle na wysokości kontraktu, ile na jego długości. W sumie facet z jednej strony nie należy do najmłodszych, z drugiej Malarz jest bodajże o 2 lata starszy, a dzięki niemu Legia ma największe szanse na mistrzostwo.
to jest prawda wiem , że nie dostał zgody na mecz od lekarzy, a kazali mu zagrać na środkach przeciwbólowych i sobie dorypał.
Odpowiedz cytując