Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77851
Stary 30.05.2017, 06:41
Pietrzak to jest taki słabiak, że wolę Spicicia na lewej obronie. Sadlok to już chyba sobie wakacje zrobił i jego menago szuka nowego klubu. Także jeśli mielibyśmy zostac z takim Pietrzakiem to koniecznie trzeba kontrakt przedłużyć ze Spiciciem! Pietrzak za jakiś czas wyląduje w 1 lidze zobaczycie. Dlaczego u nas piłkarze przychodzący z niższych lig nie mogą się wybić? Przykład Popović, Pietrzak itd. W takim Ruchu Niezgoda nastrzelał bramek, a pewnie we Wiśle nic by nie ugrał! Wypożyczenie Stępińskiego to by był strzał w 10! Tylko żeby chłopak grał w każdym meczu, a nie Brożek. Brożek mógłby wchodzić na ostatnie 5, 10 min lub pograć w PP trochę dłużej! Może Junco wynajdzie jakiegoś ogarniętego bramkarza z Hiszpanii, kogoś lepszego od Załuski. Załuska zdecydowanie za dużo goli puszcza. Nie jest pewny na przedpolu, zdarza się puścić babole, za często się bawi z obrońcami!!! Te jego kiwki kiedyś źle się skończą!!! Mam nadzieję, że Arsenić nie będzie drugim Bunozą, tylko, że będzie dużo lepszy tak jak Marcelo, ale zobaczymy! Ondraska się pozbyć. Chłop nic nie daje, Co to za napastnik, który strzela 3 gole w sezonie? Jeśli Mąka odejdzie to jego naturalnym zastępcą powinien być Michał Chrapek.
Odpowiedz cytując