Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 29.05.2017, 20:43
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Może Junco podchodzi do tego biznesowo, tzn. możemy dać Boguskiemu tyle i tyle a jak nie chce to za te pieniądze mamy dwie porównywalne lub lepsze opcje.
jesteś blisko.
Ale ogólnie zagadkę rozwiązał juz wczesniej ZWE.

Junco podchodzi biznesowo. Tzn. proponowana była taka umowa, ze tylko chyba Fryc za czasów gry w Wiśle miał słabiej. A czy mamy alternatywy za Rafała? Owszem mamy, nawet byly testowane ale nie sprawdziło sie...


kolego Wisła Fan ktory tak fajnie podlicza zyski. Podlicz tez koszta, dokladnie a nie tylko faktury z danego miesiaca i bedziesz widział w którym punkcie rzeki stoimy
E: PvD nie rzuce, oferty nie widzialem, a tylko slyszalem. Za to Fryca widzialem
rownie dobrze mogli tak startowac w negocjacjach, liczac ze nie znajdzie sie inny chętny i wtedy chłop sie musi zgodzic by nie zostac na lodzie. no ale to tylko dywagacje. ja bym chcial by Rafał tu zakonczył gre w piłke.
Jak dla mnie jest jednym z symboli klubu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.05.2017 o godz. 21:32.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując