Hypocrite napisał(a):

|
Może Junco podchodzi do tego biznesowo, tzn. możemy dać Boguskiemu tyle i tyle a jak nie chce to za te pieniądze mamy dwie porównywalne lub lepsze opcje.
|
jesteś blisko.
Ale ogólnie zagadkę rozwiązał juz wczesniej ZWE.
Junco podchodzi biznesowo. Tzn. proponowana była taka umowa, ze tylko chyba Fryc za czasów gry w Wiśle miał słabiej. A czy mamy alternatywy za Rafała? Owszem mamy, nawet byly testowane ale nie sprawdziło sie...
kolego Wisła Fan ktory tak fajnie podlicza zyski. Podlicz tez koszta, dokladnie a nie tylko faktury z danego miesiaca i bedziesz widział w którym punkcie rzeki stoimy

E: PvD nie rzuce, oferty nie widzialem, a tylko slyszalem. Za to Fryca widzialem

rownie dobrze mogli tak startowac w negocjacjach, liczac ze nie znajdzie sie inny chętny i wtedy chłop sie musi zgodzic by nie zostac na lodzie. no ale to tylko dywagacje. ja bym chcial by Rafał tu zakonczył gre w piłke.
Jak dla mnie jest jednym z symboli klubu.