brylant17 napisał(a):

|
Skoro kończy się umowa Załuski,ale na razie idzie im się gadać to może wyciągać Skorupskiego z Empoli, umowa do 2017 roku dać kontrakt Załuski i mógłby przyjść,ale czy by się zgodził? raczej S-F
|
Nie wierze....;d Koleś wypożyczony z ROMY zbierał bardzo dobre oceny w tym sezonie. Nawet Napoli się nim interesowało a ty tu wyskakujesz z taką propozycją. Ja p.........