Widziałem go odkąd przyszedł na prawie wszystkich treningach i wyróżnia się fajnym wykończeniem, dobrym dryblingiem i dokładną wrzutką. Nie wiem dlaczego póki co nie dostaje zbyt wielu szans, bo jak dla mnie na treningach jest jednym z lepszych zawodników. Mam nadzieję, że w lecie po okresie przygotowawczym odpali, bo jak dla mnie ewidentnie ma papiery na lepszą grę.
To, że jest sympatyczny nie ma nic do rzeczy. Chciałem tylko rozwiać plotkę mówiącą o tym, jakoby miał być zmanierowanym pieskiem. To fajny, otwarty chłopak.
Jednak wielu w Wiśle było już takich, którzy na treningu czarowali, a potem na meczach nie mogli się odnaleźć (jak chociażby Andy Rios).