Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77850
Stary 29.05.2017, 12:19
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Byc moze masz racje, ale chyba przedstawiasz nam dowody na to co twierdzisz ?
A to ze jest sympatyczny i zna sie na żartach to nie jest jakis wielki argument bo Grzes Kmiecik był prze jajcarz a kozakiem w piłce to nie byl
Ogólnie witaj Hugo, bardzo dobra znajomość naszego języka

P.s.zebys mnie zrozumiał w czym dobry jest wg Ciebie hugo ? Jakie sa jego wady jakie zalety bo dla mnie to póki co jest mega bezpłciowy
A co do Balaszowa to gdzie ten kozak teraz gra ?
Widziałem go odkąd przyszedł na prawie wszystkich treningach i wyróżnia się fajnym wykończeniem, dobrym dryblingiem i dokładną wrzutką. Nie wiem dlaczego póki co nie dostaje zbyt wielu szans, bo jak dla mnie na treningach jest jednym z lepszych zawodników. Mam nadzieję, że w lecie po okresie przygotowawczym odpali, bo jak dla mnie ewidentnie ma papiery na lepszą grę.

To, że jest sympatyczny nie ma nic do rzeczy. Chciałem tylko rozwiać plotkę mówiącą o tym, jakoby miał być zmanierowanym pieskiem. To fajny, otwarty chłopak.

Jednak wielu w Wiśle było już takich, którzy na treningu czarowali, a potem na meczach nie mogli się odnaleźć (jak chociażby Andy Rios).
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Sebak : 29.05.2017 o godz. 12:22.
Odpowiedz cytując