Nowe, spektakularne nazwisko w Kielcach. Motyw podobny, jak ten z Bakero w Poznaniu:
http://weszlo.com/2017/05/29/gino-le...trener-korony/
Inna sprawa, że jak Kiko do nas przechodził, to też nie miał zbyt sensownej prasy... tak czy inaczej Bartoszek im niezłą robotę zrobił.