Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1866
Stary 29.05.2017, 09:07
Zbawieniem byłaby opcja powrotu Cupiała na zasadzie inwestora czyt. pompuje kasę, ma głos w zarządzie i tyle. Reszta pozostałaby po staremu.

Ale pewnie by na to nie przystał i znowu byłyby cyrki w zarządzaniu...
Odpowiedz cytując