FraMat napisał(a):

Faktycznie Spicic > Pietrzak
Być może Spicic starał się o przedłużenie kontraktu, choć był definitywnie zatrudniony tylko na jedną rundę?
Ja jednak mam nadzieję, że Junco ma kogoś lepszego w rękawie.
|
tez chcialbym mieć taka nadzieje...
Z jednej strony nie bede zdziwiony brakiem transferów, z drugiej jednak na nie liczę.
I bądź tutaj mądry...