Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77843
Stary 28.05.2017, 14:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie Spicic > Pietrzak
Być może Spicic starał się o przedłużenie kontraktu, choć był definitywnie zatrudniony tylko na jedną rundę?

Ja jednak mam nadzieję, że Junco ma kogoś lepszego w rękawie.
tez chcialbym mieć taka nadzieje...

Z jednej strony nie bede zdziwiony brakiem transferów, z drugiej jednak na nie liczę.
I bądź tutaj mądry...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując