|
Wszystko się wyrówna w ostatniej kolejce. Ruch rozłoży nogi Łęcznej, a KGHM ogra Arkę(tutaj bez dwóch zdań...). Arkowcy pogrążyli siebie i Ruch tym remisem. Żeby myśleć o utrzymaniu to trzeba wygrywać. I teraz mają Mission Impossible w Lubinie(patrząc na jakość i zaangażowanie tego zespołu w grupie spadkowej).
|