Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 28.05.2017, 10:07
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
@lucas8
a gdzie będziemy grać ? na kauflandzie czy na hucie? a może znowu w Sosnowcu?
żadna ze stron sobie nie może pozwolić na zerwanie umowy bo obie strony będą sobie nawzajem strzelały w kolano.

Nie panikowałbym. Czynsz z miastem jest do dogadania a wezwanie jest po prostu czymś co miasto jako organ publiczny musi zrobić.
Wszyscy na Nieciecze !
No do tego zmierzam. ŻADNA ze stron nie może sobie pozwolić na taki ruch bo poprostu strzelamy sobie wzajemnie w kolano.

Wie ktoś, ile płacimy czynszu miesiecznie/rocznie za stadion?
Odpowiedz cytując