|
@lucas8
a gdzie będziemy grać ? na kauflandzie czy na hucie? a może znowu w Sosnowcu?
żadna ze stron sobie nie może pozwolić na zerwanie umowy bo obie strony będą sobie nawzajem strzelały w kolano.
Nie panikowałbym. Czynsz z miastem jest do dogadania a wezwanie jest po prostu czymś co miasto jako organ publiczny musi zrobić.
Wszyscy na Nieciecze !
|