Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1856
Stary 28.05.2017, 09:34
@lucas8
a gdzie będziemy grać ? na kauflandzie czy na hucie? a może znowu w Sosnowcu?
żadna ze stron sobie nie może pozwolić na zerwanie umowy bo obie strony będą sobie nawzajem strzelały w kolano.

Nie panikowałbym. Czynsz z miastem jest do dogadania a wezwanie jest po prostu czymś co miasto jako organ publiczny musi zrobić.
Wszyscy na Nieciecze !
Odpowiedz cytując