Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 28.05.2017, 08:27
Tomasz Musiał przy całej sympatii jako do "swojego" to obiektywnie kiepski sędzia. Bardzo nierówny.
Inną sprawa ze folksdojcze nie spadną przez te kuriozalna bramkę, ale dlatego ze poza księgowym to tam zero pomysłu i talentu. Auf wiedersehen!
Odpowiedz cytując