Ma_niek napisał(a):

|
Podobno Spicica chcemy przedluzyc. Mnie on nie przekonuje. A jest jeszcze Pietrzak. Chyba ze Sadlok odchodzi.
|
a kto to jest Pietrzak?

i co on prezentuje na lewej mańce?
po za tym Pietrzak niby moze tez grac w srodku na defensywnym