Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1837
Stary 26.05.2017, 14:38
Cytat:
Wisle byl potrzebny stadion jaki ma Legia. Tam klub zarabia na nim każdego dna. I urzędnicy teraz mają czelnosc pozywać gdzieś Wisłę. A Wisła się k...a nie prosiła o taki stadion i za takie pieniądze!!
Nie orientuje się za bardzo w sytuacji politycznej Krakowa natomiast goły okiem jest widać że obecny układ tam panujący nie sprzyja klubowi. Nie widziałem lub też nie słyszałem o żadnych akacjach ze strony środowiska kibicowskiego, które miały zmienić ten stan rzeczy. Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami.
Walić w nich i jeszcze raz walić przy każdej możliwej okazji. Obserwuję sytuacje gdzie klub, którego kibice są wstanie zapełnić stadion w komplecie boi się garstki urzędników. W cywilizowanych miejscach to urzędnicy/ politycy starają się wkupić w łaski klubu, tu sytuacja jest odwrotna to Wisłą musi wkupywać się w łaski urzędników.

Możliwe że to jeszcze nie najlepszy czas na to aby nie wystrzelać się przed samymi wyborami. Natomiast jakby nazwiska ludzi którzy są odpowiedzialni za te przykre dla klubu wydarzenia pojawiały się gdzieś na nie oficjalnych fan pagach tak aby edukować ludzi kto z kim jest powiązany.
Ostatnio edytowane przez wester : 26.05.2017 o godz. 15:02.
Odpowiedz cytując