brylant17 napisał(a):

|
Ktoś wypuścił plotę i połowa w to uwierzyła TS niech robi swoje, a inni niech sobie szczekają.Zapytam z ciekawości jakby Wisła wykupiła stadion od miasta dla siebie na użytek własny nie opłacało by się ? i z tego czerpać zyski ? np.koncerty,starać się o mecze reprezentacji itp.
|
Przypuszczam że zakup stadionu za 600 milionów nie należy do najtańszych, szkoda, że miasto potrafi się dogadać z pasiastą ....ą a nam dopierdalają do pieca