|
Czyny karalne są gdy masz sprawcę i ofiarę. ( jak np
Gwałt oraz pedofilia). Natomiast chcesz karać ludzi którzy między sobą robią świadomie to na co mają ochotę? To bez sensu. W niektórych krajach faktycznie jest karane, ale to na bliskim wschodzie. Gdzie obowiązuje prawo Koranu. Nie uważam że powinniśmy płakać i rzucać kwiaty, ale walczyć o swoje. Pary homo nie mają tu nic do rzeczy
|