|
Wolnosc dla gwalcicieli i pedofilow!!!
Nie istnial, nie istnieje i nie bedzie istniec kraj, spoleczenstwo, gdzie wszyscy zyja wlasnym zyciem, nikt nie jest dyskryminowany, wszyscy sie ze soba zgadzaja i kazdy jest szczesliwy. To fantazja. Dziwi mnie tym bardziej, ze jeszcze masz czelnosc pisac komus, ze jest mlodziutki i nie zna zasad tego swiata.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 26.05.2017 o godz. 03:41.
|