Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1814
Stary 25.05.2017, 17:29
Nigdzie nie napisałem, że spłacił wszystkie swoje zobowiązania. Spłacił bieżące, te które były do spłacenia rozłożone w ratach do momentu przejęcia. Wiadomo, że trupy z szafy wypadały i zobowiązania z poprzednich lat były (w większości rozłożone na raty), ale powiedzcie mi - naprawdę taka wielka kara te 2-3 sezony przebiedować zestawiając to z wszystkimi plusami zdobycia 8 mistrzostw Polski czy posiadania nowoczesnej bazy treningowej? Czy rozwinięcia Wisły z klubu o kibicowskim zasięgu lokalnym (województwo) na zasięg ogólnopolski?

Moim zdaniem i tak wykpiliśmy się tanim kosztem. Cupiał zasługuje na szacunek i pomnik przy R22. A teraz Wisła sobie radzi bez niego i chwała TSowi za to. Co nie zmienia faktu, że jakby była możliwość powtórzyć to co zrobił Cupiał ja w przeciwieństwie do was nie wachałbym się ani chwili.

I nie rozumiem mędrkowania w stylu, że byście na to nie przystali. Jakby odpowiednia kasa na stół poszła każdy by przystał. Z TSem na czele.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.05.2017 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując