Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77819
Stary 25.05.2017, 11:51
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jakaś przyczyna wystawiania go na boku pomocy być musi. To samo było przecież w Wiśle.
Mocne drużyny, a co dopiero słabe jak Stal graja na 1 napastnika. W zimie przyszedł ograny Bułgar z belgijskim obywatelstwem i on gra wysuniętego napastnika w Stali.


St Yabol napisał(a):Wyświetl post
A Frankowski to jakiś kolos był?
Szczerze mówiąc, to od mniej więcej mundialu 2006 większość drużyn gra na 1 mocnego fizycznie napastnika. Nie wiem jak poradziłby sobie Frankowski gdyby zaczął karierę w aktualnych czasach. Taki mamy aktualny trend w piłce i tyle.
Aczkolwiek Krzysiek Drzazga to wysoki chłopak i wystarczy, że nabierze masy i będą się od niego odbijać jak od Lewandowskiego (tylko 4 cm wyższy i 7 kg masy więcej). Wszystko zależy od jego pracy, cierpliwości i zawziętości. Technikę i zmysł do gry chłopak ma.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.05.2017 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując