Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77816
Stary 25.05.2017, 11:42
Mi się wydaje, że głównie chodzi o jego warunki fizyczne, przez co w napadzie w wyższych klasach rozgrywkowych raczej nie pogra. I jego powrót do Wisły możemy rozpatrywać raczej w roli skrzydłowego niż napastnika.
Odpowiedz cytując