czaro napisał(a):

|
Ciężko nie wymagać. To nie jest junior.
|
Twoim zdaniem 21-letni zawodnik nie łapiący się do 1 składu zespołu Ekstraklasy powinien wciągać 1.ligę nosem? W nowym otoczeniu, w nowym systemie taktycznym? Nie grający na swojej nominalnej pozycji?