silver03 napisał(a):

|
Drzazga poza 1 piękną bramką w I lidze czymś więcej się tam wykazał?
|
strzelił 4 bramki, a nie tylko jedną, którą pewnie widziałęś tylko na filmikach
gra, zbiera minuty. Cięzko wyamgać, żeby nagle chłop poszedł i strzelił naście bramek w 1 lidze