Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 25.05.2017, 10:15
Framat napisał:
Nie na jedno wychodzi? Długu wobec TF nie ma. A jak to nazwano to mnie nie interesuje

oczywiście, że TF podarowała (rozwiązanie wybrano najlepsze z możliwych) dług klubu wobec siebie, tylko skąd się ten dług wziął ? czy to nie Boss postawił na takich a nie innych zarządzających klubem (ze szczególnym uwzględnieniem Niezatapialnego Kapki) ? czy te regularne na początku dofinansowywanie klubu z pożyczek to nie był efekt nieudolnych rządów ludzi Cupiała, których Cupiał na te stanowiska powołał....

Natomiast pozostały długi wobec podmiotów zewnętrznych - Impel. Miasto Kraków, a także zasądzone wobec zawodników, z którymi Bednarz zamiast próbować się ugodzić pozwolił na zerwanie kontraktów wielu piłkarzom i stąd zadłużenie, które nota bene może się powiększyć (Jovanović) Czyli z tym spłaceniem wszystkich długów przez TFK to nie do końca tak kolorowo wygląda....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując