Karherop napisał(a):

Względem nowych kontraktów jest spora cisza i coraz więcej wskazuje na to że z większością sie rozstaniemy. Ciężko przypuszczać by piłkarze wyjeżdżali na wakacje ciągle nie wiedząc czy maja po co wracac do klubu. Sądzę że kto nie przedłuży kontraktu do 5 czerwca tego żegnamy.
A lista wciaz pozostaje dluga: Brożek (choc akurat to formalność), Boguski, Załuska, Miskiewicz, Buchalik, Zachara, Uryga, Spisic. To 1/3 zespołu.
|
AD 1 część - pełna zgoda. kto do 5 czerwca nie przedłuży, ten raczej już będzie szukać nowego klubu.
AD 2 część - z wypożyczeń wracają Żemło, Kuczak, Drzazga, Kais Al-Ani[bramkarz], Kujawa, Mordec, Zające dwa a ponadto przychodzi Arsenić.
Nie są to goście, którzy po tych zawodnikach załatają dziurę, ale Drzazga już mogłby grać w Ekstraklasie, to samo Żemło.