Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77805
Stary 25.05.2017, 09:49
Mi się wydaję, że na pewno rozstaniemy się z Buchalikiem, Miśkiewiczem i Spiciciem. Bramkarze to akurat słaby element a Spicic miał być opcją rezerwową gdybyśmy nie wzięli Arsenica.
Odpowiedz cytując