Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
Od: 06.2015
Offline
#
77805
25.05.2017, 09:49
Mi się wydaję, że na pewno rozstaniemy się z Buchalikiem, Miśkiewiczem i Spiciciem. Bramkarze to akurat słaby element a Spicic miał być opcją rezerwową gdybyśmy nie wzięli Arsenica.
Kristoferson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kristoferson
Znajdź inne posty napisane przez Kristoferson