Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77803
Stary 25.05.2017, 09:41
Swoją drogą to nie mogę uwierzyć w to, że właśnie minęło 6 lat od naszego ostatniego Mistrzostwa i podium zarazem. Jakie to jest smutne, tyle lat zmarnowanych, cały ranking UEFA się skasował. Tylu piłkarzy się przewinęło, a my nawet nie otarliśmy się o podium przez 6 kolejnych lat. Przykre. W przyszłym sezonie też bym się nie nastawiał na nie wiadomo co, bo może wyjść jak zawsze. Jedno jest pewne, jeśli chcemy się liczyć w przyszłym sezonie, to potrzebujemy skutecznego napastnika i bramkarza. Po rundzie jesiennej nie możemy mieć więcej porażek jak 5 i przy dobrej wiośnie może uda się wskoczyć na podium.
Odpowiedz cytując