Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77802
Stary 25.05.2017, 05:35
Ja nie lamentuje tylko stwierdzam fakty. Tez z tej listy nikt dla mnie Wisły nie zbawi, ale Zaluska, Spisic i moze Uryga powinni zostać.

Echavarria jest na ten moment slabszy od naszych juniorow, wiec za bardzo bym na niego nie liczyl. Czlowieka - kontuzje Pietrzaka chyba tez bez sensu liczyc. A Mateuszowi Zajacowi tez sie konczy kontrakt z Wisła.
Odpowiedz cytując