|
Ja nie lamentuje tylko stwierdzam fakty. Tez z tej listy nikt dla mnie Wisły nie zbawi, ale Zaluska, Spisic i moze Uryga powinni zostać.
Echavarria jest na ten moment slabszy od naszych juniorow, wiec za bardzo bym na niego nie liczyl. Czlowieka - kontuzje Pietrzaka chyba tez bez sensu liczyc. A Mateuszowi Zajacowi tez sie konczy kontrakt z Wisła.
|