Jaroo1 napisał(a):

|
Mi też to się nie podoba ale to jest trochę wyrywanie z kontekstu całego zdarzenia. Kwota, którą podałeś szokuje. Tylko teraz pytanie, na co on to dostał? Czy w ogóle mógł czy to jakiś przekręt? .
|
@JudasPriest właśnie uprawia tutaj taką politykę niedomówień i półprawd i to mi się nie podoba.
Ja też mogę napisać, że
żona Aleksandra Grada, ministra skarbu za rządów Platformy Obywatelskiej dostała 24 milony złotych premii, ponieważ mąż był w PO.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polity...nistra/ntmrxs9
Dostała 24 miliony złotych? Dostała.