JudasPriest napisał(a):

@heojj
To,że Grzesiu idiota to wie każdy. Ja ich nie bronię. Mieli swój świny czas 2007-2009, potem coraz niżej, a jeśli to prawda, co teraz piszesz, to on chyba z byka spadł, bo takich mrzonek wariata, to ja nie widziałem. Nie jestem Za PO, za PISem też nie. Niestety, jeśli nawet tutaj toczy się taka dyskusja/licytowanie to jesteśmy skazani na jednych i drugich
|
Prawda, poczytaj sobie:
http://www.rp.pl/Platforma-Obywatels...ture.html#ap-1
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...emerytura.html
500 zł na każde dziecko, 13 emerytura, utrzymanie obecnego wieku emerytalnego

PO powinna zmienić nazwę na POpulizm.
Czekam na tego kto zaproponuje dopłaty na wymianę samochodu
