JudasPriest napisał(a):

|
A Końcówki nie pokrećiłem: najpierw zrezygnowała Kayah, potem Nosowska, potem dopiero Rodowicz. Wiadomo, ze sama, kurski nie zablokował, ale chyba czuła, ze będzie persona non grata. Nikt z zasadami po takich sygnałach raczej by się nie wciskał
|
Ale sami widzicie, jaki to jest poziom: albo ucodźcy, albo miesięcznice. Nie ma już normalności pomiędzy?