Cytat:
Opolem było tak:
-święto Maryli
- zaprasza kogo chce ( w tym Kayah)
- w tvp konsternacja
-rodowicz pojechała do Kurskiego i zgadali, ze Kayah będzie mogła wystąpić
- Kayah stwierdza, że ona z łaski Jacka korzystać nie będzie i zrezygnowała
- Za nią reszta
_ a na końcu solenizantka
|
Końcówkę pokręciłeś bo z tego co pamiętam Rodowicz zrezygnowała nie na końcu tylko niemalże na początku tej listy całej. Poza tym jej zmarła mama i to też podała jako argument o rezygnacji.
Czyli sprawa wygląda generalnie tak. Kurski ma problem do Kayah ale jej nie blokuje. Kayah sama rezygnuje z występu ale całe lewactwo .......i, że TVP blokuje ludzi, że cenzura itp. Koniec końców Kayah mogła wystąpić na tym festiwalu i zrezygnowała sama. A za nią solidarnie zaczęli rezygnować inni bo... niby Kurski jej nie dął wystąpić.
Podsumowując, afera na miarę lewactwa.
Cytat:
|
Ponadto 60 mln dla ojca z Maybachem.
|
To czym on jeździ nie powinno Ciebie interesować. Dziwny jest ten ból dupy ludzi o to, że gościu się dorobił. To jest biznesmen, właściciel szkoły, radia, tv, fajnie by było jakby jeździł golfem II ale że go stać i lubi to sobie jeździ czymś lepszym. Nie wiem jak człowiek, który domaga się wolności i poszanowania innych może mieć o takie coś ból.
Cytat:
|
Pis natomiast zmierza do " czy się stoi, czy się leży 2000 się należy".
|
Jedyny punkt, w którym PiS do tego może zmierzać to dawanie 500+. Inaczej nie ma opcji bo teraz idąc do pracy, do prywaciarza to przeważnie się zapierdala a nie stoi czy leży. Także jeśli nawet PiS nakaże płacić minimalną 3 tys to nikt za darmo tego nie dostanie bo w 90% przypadków i tak musi w robocie jebać jak osioł.