s1mone napisał(a):

|
Jak dla mnie sam fakt, że TF spłaciła wszystkie wcześniejsze zobowiązania Wisły świadczy o jego dobrej woli.
|
Skad Ty masz takie informacje

przeciez TF pozostawila po sobie same długi. Nawet firmy ochroniarskiej nie spłacili. Wszystko TS Wisła teraz spłaca. I to są informacje od działaczy TS-u.
No mysl logicznie..
skąd się wzięły te wszystkie długi, zobowiązania, problemy z wypłacaniem pensji dla piłkarzy, przegrane sprawy z trenerami i działaczami o kasę
? TELEFONIKA ten syf po sobie zostawiła. Przeciez TS Wisla nie narobila tego w ciągu 2 tygodnia tylko to gówno ciągnęło się od wielu lat za czasów TF
Cytat:
|
że intencje były jak najczystsze ze strony bossa.
|
przecież Cupiał nie widział nawet na oczy Meresinskiego. Ten gimnazjalista spotkal sie raz z córką Cupiala pracującej w TF ktora zawsze chciala się pozbyć Wisly . Gimnazjalisra pokazal jej sfałszowane kwity, że jest czysty i ma plan rozwoju klubu i córka Cupiala oddala mu klub. I to są informacje od działaczy TS-u. Podczas pierwszych prób odbicia z rąk Meresinskiego przez TS Wisla gdy gimnazjalista Meresinski wyszedł z pokoju zeby zatelefonować wowczas Marek Citko powiedzial osobom z TS-u zeby ratowali ten klub i wyrwali go z rąk Meresinskiego bo ten spusci go do A-klasy.