|
@up
Tak oczywiście, sam napisałeś, że jeste,m gordzego sortu( lewak), chociaż gówno o mnie wiesz. To,że krutukuję tego kurdupla, Pawłowicz i innych inteligentów nie znaczy, ze jestem lewakiem. Rusz łbem!Równie dobrze, ja mogę cię wyzwać od konserwy i ministranta z antenką. To nic nie wnosi, a nie jestem za lewicą jeśli musisz już wiedziec.
Nie podałeś żadnych argumentów, ja podałem chyba kilkanaście. Tylko mądrości, ze jestem z TVN, albo z Polsatu. NIE!!!
Mam własny mózg i potrafię dociec prawdy, nie musi mi żaden dziennik tego wmawiać.
Zamordyzm... przede wszyskim Ziobro. Lubię gościa, za czasów "IVRP", nawet spoko ( chociaż Leppera wjebał bezczelnie), ale do sedna... ten koleś ma całą władzę sądowniczą w Polsce! On może wszystko, to jest bardzo niebezpieczne. Dopóki on tam jest to nawet ok, ale diabli wiedzą, kto to może wykorzystac
|