|
Bawi mnie, że cała ta dyskusja rozwinęła się po tym, jak jeden user na forum + jeden twitterowiec, który dużo mącił w czasie "Wisły Meresia", coś tam pierdnęli, że gdzieś tam usłyszeli.
Jak napiszę, że widziałem Cupiała tu i tam albo Araba w okolicach R22, to też zaczniecie dywagować, że nowopowstające wielkie konsorcjum myślenicko-arabskie rozważa zakup Wisły Kraków?
Czy są jakiekolwiek przesłanki ku temu, że KTOKOLWIEK miałby Wisłę przejmować?
|