Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1794
Stary 24.05.2017, 11:22
Nikt z nas nie ma chyba wątpliwości, że naszym celem w najbliższej perspektywie musi być realne włączenie się do walki o mistrzostwo Polski. Bez tego nie sposób będzie odbudować mody na Wisłę, bez tego nie sposób będzie zapełnić stadionu, nawet najlepszy marketing tutaj nie pomoże. Oczywiście w porównaniu z tym co działo się w klubie w lecie ubiegłego roku jest olbrzymi progres, atmosfera wokół klubu jest dużo lepsza, ale na kolejne sezony przeciętności nie możemy sobie pozwolić. Czy samo TS, w oparciu o dywersyfikacje źródeł finansowania jest w stanie temu zadaniu podołać? Tego nie wiem, natomiast w momencie przejęcia klubu samo wspominało o możliwości znalezienia inwestora.
Jeżeli Cupiał miałby wrócić to na pewno nie po to żeby Wisła w dalszym ciągu walczyła o 5 czy 6 miejsce. Oczywiście idealnym modelem byłaby sytuacja w której byłby (współ?)właścicielem drużyny, zaś bieżące funkcjonowanie klubu pozostawił w rękach obecnej ekipy. Póki co to jednak czyste spekulacje, nawet nie wiemy czy rzeczywiście taki temat jest grany...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując