FraMat napisał(a):

Najpierw trzeba byłoby wiedzieć dlaczego Cupial prowadził klub jak prowadził i otaczał się Kapkami. I czy te powody istnieją nadal, czy należą do przeszłości.

Moim zdaniem nic się nie zmieniło. Cupiał może sprawdzić się w roli sponsora (kto wie, może cały czas coś płaci?),
|
Miałem taką teorię, że nas trochę pociągnął za uszy po wyprostowaniu sprawy z JM.