Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 23.05.2017, 22:24
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Najpierw trzeba byłoby wiedzieć dlaczego Cupial prowadził klub jak prowadził i otaczał się Kapkami. I czy te powody istnieją nadal, czy należą do przeszłości.

Moim zdaniem nic się nie zmieniło. Cupiał może sprawdzić się w roli sponsora (kto wie, może cały czas coś płaci?),
Miałem taką teorię, że nas trochę pociągnął za uszy po wyprostowaniu sprawy z JM.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując