|
Po przeczytaniu wywiadu z Zieniem po raz kolejny rzuca mi sie w oczy rzecz o której mówi każdy piłkarz Wisły z czasów BC:
-najlepszy okres w życiu
-rodzinna i wspaniała atmosfera
To jest dosyć ciekawe. Zmieniali się trenerzy, działacze, piłkarze a każdy to podkreśla...
|