Cytat:
|
Trzeba zadać sobie pytanie, czemu Cupial miałby teraz poprowadzić klub z głową i nie otaczać się Kapkami. Pamiętajmy też komu klub sprzedał.
|
Bo Głowacki właśnie przedłużył swój kontrakt
A tak na poważnie. Tuż przed podpisaniem umowy z LVbet jako sponsorem koszulkowym (wcześniej to był zwykły sponsor) ukazał się wywiad z prezesem firmy LV bet, w którym jednoznacznie zaprzeczył on jakoby ów bukmacher miał zostać wyczekiwanym od miesięcy sponsorem koszulkowym Wisły. Kilka dni później stało się to faktem.
I teraz tak sobie myślę. Może Wisła rzeczywiści ma kogoś nagranego (jako współwłaściciela/inwestora) ale wszędzie zaprzecza, wypuszczając informację ,,Klub nie jest na sprzedaż", aby nie kusić Cupiała.
A może sam Cupiał rzeczywiście chce wrócić.
1 lipca będziemy mądrzejsi....
ps. Obecny model klubu i praca jaką wykonuje TS bardzo mnie przekonuje, więc nie wyczekuje nowych władz, podoba mi się tak jak jest. Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że bez finansowego ryzyka/inwestora/współwłaściciela nie wzniesiemy się na pewien poziom (TOP ligi)