MB1906 napisał(a):

|
Trzeba zadać sobie pytanie, czemu Cupial miałby teraz poprowadzić klub z głową i nie otaczać się Kapkami. Pamiętajmy też komu klub sprzedał.
|
Najpierw trzeba byłoby wiedzieć dlaczego Cupial prowadził klub jak prowadził i otaczał się Kapkami. I czy te powody istnieją nadal, czy należą do przeszłości.

Moim zdaniem nic się nie zmieniło. Cupiał może sprawdzić się w roli sponsora (kto wie, może cały czas coś płaci?), ale nie sterującego klubem. Nawet jeśli TF nie miałaby z tym nic wspólnego.
Wystawienie Wisły na szwank przez sprzedaż Meresińskiemu dyskredytuje Cupiała jako właściciela. Chyba, że są ważne sprawy, o których nie wiemy i nigdy się nie dowiemy.