brylant17 napisał(a):

|
Podejrzewam,że Skorża może zrobić fajny zespół ma młodych +mądre transfery i może być ciekawie....
|
Daj spokoj, Skorza i budowanie zespolu na mlodych. Masz chzyba krotka pamiec i nie pamietasz jaki styl prowadzenia druzyny ma Skorza.
Otoz chetnie Ci przypomne. Facet ma zelazna 11 i piluje ja ile wlezie, w kregu zainteresowania trenera jest 13-14 zawodnikow ale o ile nie ma kontuzji czy kartek to niezaleznie od okolicznosci graja w kolko ci sami ludzie.
Pamietam jak nawet Brozka nie hccial puscic na slub brata mimo iz o ile sie nie myle Wisla juz miala klepniete mistrzostwo i grali defacto o nic.