Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1757
Stary 23.05.2017, 14:27
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Coś Ci się pomyliło pasiaku. Marka Wisły budowana jest od 111 lat, a nie jak piszesz 20. Czego można się spodziewać po V kolumnie na tym forum? Z pewnością nie pochwał dla ciężkiej pracy zarządu.
Historia jest budowana od 111 lat, nie marka. Z perspektywy marketingowej, liczy się nie raz max 3-5 lat, w przypadku klubów może być dłużej, a tu patrzymy na erę Cupiała.

@PVD - nie

Po pierwsze, popatrzcie kiedy mam datę rejestracji na forum, więc od dziś nie jestem, a po drugie jak mówiłem, wrócę tu za jakiś czas i wtedy będzie można weryfikować - fakty są takie: jest klauzula która pozwala na przejęcie Wisły SA BEZ ZGODY TS , czy zostanie aktywowana, czas pokaże ale dyplomatycznie można powiedzieć że "coś się zaczyna dziać"
Odpowiedz cytując