Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1756
Stary 23.05.2017, 13:34
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że klub to dobry biznes? Może Meresiński swoje wyciągnął, ale jak przyjdzie ktoś z kasą to nie dlatego, żeby zarobić sobie kolejne miliony tylko dlatego, że mu się w życiu nudzi i szuka nowego wyzwania. Ew. jest związany z klubem emocjonalnie
Może jestem cyniczny, ale w polskich warunkach zainteresowanie inwestora klubem najczęściej oznacza wg mnie albo szemrane interesy (alboż to jeden Mereś), albo dobrodzieja typu profesor. Za oba modele dziękuję.
Odpowiedz cytując