Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
77791
22.05.2017, 23:35
Co do Videmonta to naprawdę dajcie mu trochę czasu. Ma bardzo duży potencjał i wcale nie jest zmianierowanym pieskiem. Bardzo otwarty i sympatyczny chłopak, z poczuciem humoru. Odpali jeszcze.
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak